dnes je Sobota - 13. júl 2024 - Margita | zajtra Kamil

frenky.sk - homepage of Michal Frank

 

Samantha Fox príde na Slovensko

Britská hviezda vystúpi na Nestville Open Feste 2019.

Samantha Fox
Samantha Fox
Veľa hudby a zábavy, zvučné mená, program pre celú rodinu. To je Nestville Open Fest, ktorý už po ôsmy raz otvorí leto v malebnej obci Hniezdne v okrese Stará Ľubovňa. Festival sa bude konať 28. a 29. júna a jeho organizátori už hlásia prvé mená. A hneď ťažkého kalibru.

Príde idol 80. rokov

Jedným z headlinerov festivalu Nestville Open Fest 2019 bude anglická speváčka Samantha Fox. Plagáty niekdajšieho idolu chlapcov a chlapov zdobili nejednu stenu. Samantha Fox je stále na scéne a príde potvrdiť svoje kvality do Hniezdneho.

Hudobnú kariéru odštartovala v roku 1986 singlom Touch Me (I Want Your Body). Nesmrteľný megahit sa vo svojej ére vyšplhal na čelo rebríčkov v 17 krajinách. Pieseň je dodnes žiadaná, odznela vo filmoch a televíznych šou, slovenskí diváci si ju pamätajú v nezabudnuteľnom podaní Andreja Bičana. Na filmovom i televíznom plátne sa veľakrát objavila aj samotná aktérka tohto hitu. Ten odštartoval superhviezdnu kariéru. Samantha Fox bola tiež modelkou, najfotografovanejšou britskou ženou v 80. rokoch. A jej fotky „hore bez“ sú dodnes povestné.

Link na video Touch Me: https://www.youtube.com/watch?v=W1btg3mpEOc

S Hudbou Vesmírnou i Miro Jaroš

Samantha Fox nie je jediné zvučné meno podujatia Nestville Open Fest 2019. Festival je určený všetkým vekovým kategóriám.

Tých najmenších poteší program s momentálne najúspešnejším slovenským interpretom tvoriacim pre deti – Mirom Jarošom.

Ďalším zvučným menom z domácich končín je zoskupenie S Hudbou Vesmírnou. Preslávilo sa moderovaním folkloristickej televíznej šou Zem spieva, internetovým superhitom Je nám teplo a ďalšími piesňami, na ktoré klikajú státisíce fanúšikov. Zažiť skupinu S Hudbou Vesmírnou naživo bude pre ľudí mimoriadny zážitok.

Link na video Je nám teplo: https://www.youtube.com/watch?v=weWsxR6P1Iw

Účasť na Nestville Open Feste potvrdila slovenská stálica Gladiator či praví rockeri No Control. Prídu aj obe Simy - hviezda slovenského hip-hopu SIMA i hviezda slovenskej pop-music Sima Martausová.

Organizátori majú v talóne aj ďalšie mená rôznych žánrov, ako aj mnohé sprievodné programy a atrakcie. Už zverejnení interpreti sú zárukou skvelej šou a zábavy, program dvojdňovej open-air akcie v malebnom prostredí obce Hniezdne pri Starej Ľubovni ale bude oveľa bohatší.

Nestville Open Fest 2019 je jedno z najväčších podujatí na východnom Slovensku. Predpredaj lístkov na tento multižánrový kultúrno-zábavný festival už začal.

Lístky za výhodné ceny zakúpite na stránke Ticketportal. https://www.ticketportal.sk/nevent/Nestville-Open-Fest-2019

Nestville Open Fest sa uskutoční už po ôsmy raz. V minulosti sa na tomto podujatí predstavili napríklad Jean Claude van Damme, Boney M, Rednex či celá špička slovenskej a českej hudobnej scény, napríklad IMT Smile, Horkýže Slíže, Lucie Bílá, Rytmus, Tublatanka, Kandráčovci a mnohí ďalší.

Malebná dedinka Hniezdne – kráľovstvo hudby a zábavy

Jediná akcia svojho druhu v regióne severný Spiš sa koná v jedinečnom Nestville Parku, expozícii liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel. Názov Nestville Park vznikol spojením slov „nest“ (hniezdo) a „ville“ (village, dedina) – teda v plnom preklade Hniezdne. Malebná dedinka sa nachádza len 5 km západne od Starej Ľubovne. V okolí je množstvo turistických atrakcií. V minulosti bolo Hniezdne najmenším kráľovským mestom Uhorska a každoročne sa začiatkom leta počas Nestville Open Festu mení na kráľovstvo zábavy, hudby a kultúry.

Aktuálny termín festivalu: 28. 06. (piatok) - 29. 06. (sobota) 2019
Miesto konania festivalu: Nestville Park, Hniezdne 471, 065 01 Hniezdne

Web: https://www.nestvilleopenfest.sk/
FB: https://www.facebook.com/events/2179807132329424/
Predpredaj: https://www.ticketportal.sk/nevent/Nestville-Open-Fest-2019

Foto: archív festivalu, instagram.com/samanthafoxofficial, FB/S Hudbou Vesmírnou

 
11.3.2019 | Pridal: Michal Frank | Haluze | čítané: 5010 krát | Zdieľať |  
Strecha
Michal Frank
Michal Frank facebook

© Copyright 2000 - 2010 Michal Frank
Design & engine by Vádium s.r.o. 2010 | powered by Tesmur:CMS