Bedmintonová sezóna vo vyššej kategórii U13

Na prvé áčko sa teda Michal Frank ml. neprebojoval.

Ďalej sa to mierne zlepšilo.

Poďme od konca:

Oblastných majstrovstiev v Hrachove (13. 2. 2016) sa nezúčastnil pre chorobu.

Predtým absolvoval v Púchove turnaj Grand Prix A. Vyniesol mu body za účasť, keď neuhral ani set. V celkovom poradí bol po tomto áčku na 24. mieste (čo by znamenalo postup na majstrovstvá Slovenska).
Účasť na áčku si vybojoval na kvalifikačnom turnaji v Hrachove.
Obsadil 5. a 6. postupové miesto, okrem toho bral z tohto BQ-čka zlato v mixe s Alexandrou Bajusovou (vo finále zdolali prešovskú dvojicu Martin Štefanko - Ester Stašková). V štvorhe s MM. Štefankom neuspel (z Prešovčanov bol tretí Alex Duleba).
Viac:

Najúspešnejší turnaj tejto sezóny bolo béčko 29. 11. 2015 v Sabinove. Celkovým víťazom sa stal Mišo pred Ľubom a Maťom.

Predtým sa konal turnaj Grand prix A vo Zvolene (U 13) – 14. 11. 2015. Ovládli ho Júlia Chmurovičová a Boris Karpják z PBA Prešov, Mišovi sa nedarilo, ale bolo dobré, že napriek náhlej chorobe zvládol všetky duely. Niektoré s vypätím síl.
Postupne prehral so súpermi A. Suchý/Kučová, Páleš a po troch setoch Hanes/Pavlovič.

Postup na toto áčko si vybojoval na turnaji BQ U13 Prešov - 24.10.2015. Na tomto turnaji pridal ku kľúčovému bronzu dve zlatá. V párových disciplínach, kde sa už hralo iba o prestíž, dominovali v mixe Mišo so Saškou a v štvorhre Mišo s Maťom.

15.2.2016 | Pridal: Michal Frank | Šport | čítané: 4184 krát